WARSZTATY DANCE HIGWAYS / PALERMO 2021

• Transnational meeting, czerwiec 2022, Bilbao, Hiszpania
  • Workshop, sierpień 2022, Düsseldorf, Niemcy
  • Transnational meeting, sierpień 2022, Düsseldorf, Niemcy
Projekt współfinansowany w ramach Programu Unii Europejskiej „Erasmus+”.

Partnerzy:

HOTELOKO movement makers partnerem europejskiego projektu DANCE HIGWAYS

DANCE HIGHWAYS to europejski projekt, który łączy sześciu partnerów działających na polu tańca współczesnego: L’espace ASDC i Zappulla DMN Company w Palermo, Fundację Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ i kolektyw Hoteloko movement makers w Warszawie, THEATER DER KLÄNGE w Düsseldorfie, Dansearena nord w Tromsø, La Fundicion w Bilbao oraz La Galerie Chorėgraphique w Carcassonne.

Ten międzynarodowy projekt, wspierany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus +, będzie realizowany przez dwa kolejne lata w postaci europejskiego kalendarza spotkań, w celu wymiany dobrych praktyk między profesjonalistami i profesjonalistkami w dziedzinie tańca współczesnego i sztuk pokrewnych. Jednym z ważniejszych zadań będzie także podwyższanie kompetencji artystów i artystek tańca poprzez regularne warsztaty taneczne.

Pierwsze warsztaty miały odbyły się w maju 2021 w Palermo w ramach Festiwalu Internazionale Dissidanza.

Projekt współfinansowany w ramach Programu Unii Europejskiej „Erasmus+”.