HOTELOKO NA TANZMESSE 2022 / AXIOM OF CHOICE

HOTELOKO NA TANZMESSE 2022/ AXIOM OF CHOICE

W tym roku kolektyw HOTELOKO movement makers miał swoje własne stoisko na targach tańca w Düsseldorfie –  Tanzmesse 2022. Stoisko obsługiwane przez członków kolektywu – Agatę Życzkowską, Karinę Szutko, Bastiana Mamajek-Życzkowskiego oraz Mirka Woźniaka, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wielu innych organizacji.

Te dni były nadzwyczajną okazją do przeprowadzenia licznych, ciekawych rozmów w artystami z całego świata. Wieczorami zaś zaproponowano szeroki repertuar spektakli.

Projekt współfinansowany w ramach Programu Unii Europejskiej „Erasmus+” w projekcie „Dance Highways”

DANCE HIGHWAYS to europejski projekt, który łączy sześciu partnerów działających na polu tańca współczesnego: L’espace ASDC i Zappulla DMN Company w Palermo, Fundację Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ i kolektyw Hoteloko movement makers w Warszawie, THEATER DER KLÄNGE w Düsseldorfie, Dansearena nord w Tromsø, La Fundicion w Bilbao oraz La Galerie Chorėgraphique w Carcassonne.

Kolektyw HOTELOKO movement makers otrzymał także wsparcie w projekcie „DANCE HIGHWAYS” w ramach programu Biura Kultury Miasta Stołecznego Warszawy – „Partnerstwa i sieci współpracy”.