7/05/2017/ABSOLUTELY FABULOUS DANCERS/HOTELOKO MOVEMENT MAKERS/WORK IN PROGRESS/TEATR BAZA

Koncepcja: Magdalena Przybysz
Choreografia: Magdalena Przybysz / Wojciech Grudziński
Reżyseria i dramaturgia: Agata Życzkowska
Szyk i styl: Anna Ciupryk
Występują: Wojciech Grudziński / Magdalena Przybysz / Agata Życzkowska
Premiera 30 czerwca 2017 / Prom Kultury Saska Kępa

Produkcja: Agata Życzkowska / Fundacja Rozwoju Teatru 'NOWA FALA’
Partnerzy: Teatr Baza, Prom Kultury Saska Kępa, Centrum Promocji Kultury, Centrum w Ruchu, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

logo_biale_wspolfinansowanie

Najnowsza produkcja HOTELOKO Movement Makers. Jesteśmy po pierwszych poszukiwaniach i wytyczaniu kierunków. Razem z Agatą Życzkowską, Magdą Przybysz, Wojtkiem Grudzińskim i Anią Ciupryk chcemy podzielić się z Wami pierwszymi rybkami złowionymi w oceanie idei i usłyszeć od Was feedback.
Krążymy wokół pytań: Co oznacza czuć się aboslutnie fantastycznie? Co to do diabła oznacza być absolutnie fantastycznym tancerzem/tancerką? Jakie strategie kreujemy do radzenia sobie z własnymi cieniami? Nie wszystko złoto co się świeci:) itp.
ZAPRASZAMY!!!