FINAŁ PROJEKTU CENTRUM SZTUKI TAŃCA W WARSZAWIE 2016-2019

Finał projektu Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 

————

Organizatorzy projektu CST:

Fundacja Artystyczna PERFORM

Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

Partner projektu CST: Mazowiecki Instytut Kultury

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja B’cause, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Grab Art Foundation / h.art company, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rezonanse Kultury, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Fundacja UM FOUNDATION, Fundacja Wspierania Kultury Strefa ArtsInn, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa, ZASP-Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji, Sekcja Tańca i Baletu, oraz niezależni artyści: Liwia Bargieł, Tomasz Bazan, Anna Godowska i Sławek Krawczyński, Wojciech Grudziński, Mikołaj Mikołajczyk, Ilona Trybuła.

Patronat medialny: portal taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, RDC, e-teatr, miesięcznik TEATR, Teatr dla Wszystkich, TANIEC, Warsawholic, Notes na 6 tygodni, Going.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Siedziba 2016 I 2019: Mazowiecki Instytut Kultury

Siedziba 2017 i 2017: Dom Kultury Kadr

www.centrumsztukitanca.eu

https://www.mik.waw.pl/

Facebook: www.facebook.com/cstwarszawa

Instagram: https://www.instagram.com/centrumsztukitancacst/

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

Prawa autorskie

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie / CST wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CST, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CST informuję organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Projekt Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2017-2019 zakończył się. Organizatorzy projektu nie otrzymali dotacji na kontynuację projektu w latach 2020-2022, w związku z tym ten projekt kończy się w tym miejscu w tak obfitej formie, jaka była możliwa od początku istnienia CST, czyli projektu pilotażowego, który ruszył w 2016 roku.

Poniżej znajdują się filmy podsumowujące naszą działalność.

Dyrektorki projektu CST Paulina Świecańska i Agata Życzkowska nadal będą prowadziły działalność związaną z tańcem, performansem i sztukami pokrewnymi w Warszawie, także w Mazowieckim Instytucie Kultury, który był siedzibą CST, ale też w innych miejscach w Warszawie. Jednak formuła tych działań będzie już inna.

Projekt prowadziły dwie fundacje: Fundacja Artystyczna PERFORM i Fundacja Rozwoju Teatru ‚NOWA FALA’

Podsumowanie naszych działań i wspomnienia znajdziecie w filmach poniżej. Do zobaczenia przy innych projektach.

Podsumowanie 2016-2019

ROK 2019

Kino Tańca

Warsztaty I półrocze

Konferencja CST 2019

CST w 2019 w Mazowieckim Instytucie Kultury

Koprodukcje 2018-2019

ROK 2018

Podsumowanie roku 2018

Wernisaż wystawy „Basiu, zatańczymy”

Wystawa

Konferencja CST 2018

Program edukacyjny CST 2018

Rok 2018 OTWARCIE

Program Animacji CST 2018

ROK 2017

Otwarcie roku 2017

ROK 2016

warsztaty

Otwarcie roku 2016

Spektakle 2016

 

Spektakle 2016

Spektakle 2016

————

 

Fot. Marta Ankiersztejn