FINAŁ PROJEKTU CENTRUM SZTUKI TAŃCA W WARSZAWIE 2016-2019

Fundacja Artystyczna PERFORM

Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

Partner projektu CST: Mazowiecki Instytut Kultury

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja B’cause, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Grab Art Foundation / h.art company, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rezonanse Kultury, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Fundacja UM FOUNDATION, Fundacja Wspierania Kultury Strefa ArtsInn, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa, ZASP-Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji, Sekcja Tańca i Baletu, oraz niezależni artyści: Liwia Bargieł, Tomasz Bazan, Anna Godowska i Sławek Krawczyński, Wojciech Grudziński, Mikołaj Mikołajczyk, Ilona Trybuła.

Patronat medialny: portal taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, RDC, e-teatr, miesięcznik TEATR, Teatr dla Wszystkich, TANIEC, Warsawholic, Notes na 6 tygodni, Going.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Siedziba 2016 I 2019: Mazowiecki Instytut Kultury

Siedziba 2017 i 2017: Dom Kultury Kadr

www.centrumsztukitanca.eu

Facebook: www.facebook.com/cstwarszawa

Instagram: https://www.instagram.com/centrumsztukitancacst/

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

Prawa autorskie

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie / CST wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CST, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CST informuję organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Projekt Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2017-2019 zakończył się. Organizatorzy projektu nie otrzymali dotacji na kontynuację projektu w latach 2020-2022, w związku z tym ten projekt kończy się w tym miejscu w tak obfitej formie, jaka była możliwa od początku istnienia CST, czyli projektu pilotażowego, który ruszył w 2016 roku.

Poniżej znajdują się filmy podsumowujące naszą działalność.

Dyrektorki projektu CST Paulina Świecańska i Agata Życzkowska nadal będą prowadziły działalność związaną z tańcem, performansem i sztukami pokrewnymi w Warszawie, także w Mazowieckim Instytucie Kultury, który był siedzibą CST, ale też w innych miejscach w Warszawie. Jednak formuła tych działań będzie już inna.

Projekt prowadziły dwie fundacje: Fundacja Artystyczna PERFORM i Fundacja Rozwoju Teatru ’NOWA FALA’

Podsumowanie naszych działań i wspomnienia znajdziecie w filmach poniżej. Do zobaczenia przy innych projektach.

Podsumowanie 2016-2019

ROK 2019

Kino Tańca

Warsztaty I półrocze