5 i 6 /11/2016 WEEKEND WARSZTATÓW / CENTRUM SZTUKI TAŃCA / MAZOWIECKI INSTYTUTU KULTURY

WEEKEND WARSZTATÓW

5.11.2016

WARSZTATY W RAMACH CENTRUM SZTUKI TAŃCA w Warszawie

10:00-11:30 WARSZTATY / Bartenieff fundamentals motion® / Prowadzenie Iwona Wojnicka

11:30-13:00 WARSZTATY / Body centre consciousness training / Prowadzenie: Karolina Rychlik

13:00-14:30 WARSZTATY / Ciało i głos – taniec dla dzieci (6-9 lat) / Prowadzenie: Agata Życzkowska

6.11.2016

10:00-11:30 WARSZTATY / Hiszpańskie rytmy – warsztaty dla dzieci 6-8 lat / Prowadzenie Małgorzata Matuszewska

11:30-13:00 WARSZTATY / Hiszpańskie rytmy – warsztaty dla dzieci 9-11 lat / Prowadzenie Małgorzata Matuszewska

cst-logo

logo_biale_wspolfinansowanie

W sobotę 5 listopada warsztaty dla dzieci będzie prowadzić Agata Życzkowska. Jednym z operatorów programu Centrum Sztuki Tańca jest Fundacja Rozwoju Teatru 'NOWA FALA’.

Ciało i głos to nietypowe warsztaty ruchowo-taneczne skierowane do dzieci w wieku 6-9 lat, podczas których także dużą uwagę poświęca się na zadania dźwiękowe z wykorzystaniem głosu i ciała. Ćwiczenia wykorzystywane podczas warsztatów mają charakter zabawy. Od prostych połączeń poprzez trudniejsze formy dzieci używając wyobraźni i własnych pomysłów tańczą w rytm muzyki najpierw wybranej przez instruktora, a następnie do wybranych przez siebie utworów muzycznych, które są im znane. Podczas zajęć wykorzystane są indywidualne umiejętności każdego dziecka bez nacisku na zbiorową choreografię, przy wykorzystaniu ruchu codziennego i rytmu.

agata-zyczkowska-cialo-i-glos